Ücretsiz wordpress ColorMag Teması

ColorMag, siteniz için profesyonel tasarıma sahip ücretsiz, mobil uyumlu, magazin stilinde mükemmel bir WordPress temasıdır. Haber siteleri, gazeteler, magazinler, yayımcılar, kurumsal, teknoloji, spor, politika, yaşam, moda ve diğer her türlü site için idealdir.

ColorMag Temasını İndir

Tema Adı: ColorMag

Sürüm: 1.4.6

Son Güncelleme: 2020-04-21

Etkin kurulumlar: 2297367

Tema Puanı: 98

2019 için mükemmel yanıt veren dergi WordPress teması. Elementor sayfa oluşturucu eklentisiyle tam uyumlu, çeşitli demolar oluşturmak için. Haber, gazete, dergi, bloglama siteleri için uygundur.

Ana Özellikler

Dergi Stili Tasarımı

ColorMag, blogunuzu veya dergi sitenizi öne çıkaran ve daha fazla ziyaretçi kazandıracak güzel ve iyi düşünülmüş bir dergi tarzı tasarımla birlikte gelir.

WooCommerce Uyumlu

Çevrimiçi Mağaza kurmanız mı gerekiyor? Bu tema WooCommerce eklentisi ile temamen uyumludur. Eklentiyi yükleyin, ürün ekleyin, ödeme yöntemlerini ayarlayın ve satmaya hazırsınız.

Kategori Renk Seçeneği

Her kategorinizi, seçtiğiniz benzersiz renkle temsil edin. Bu güzel renkli ilgi çekici dergi sitesi oluştururken yardımcı olur.

Gelişmiş Tipografi

600’den fazla artı Google yazı tipini bütünleştirir. Site türünüze uygun olanı seçin. Ayrıca, basit tıklamalarla hemen hemen her öğenin font boyutunu değiştirin.

Birincil Renk Seçeneği

Tema markanıza veya logonuza uygun bir renk seçin. Bu benzersiz renk, düğmelere, menülere ve bağlantılara vb. yansıyacaktır.

Eşsiz Mesajlar Sistemi

Bu seçenek, büyük tema widget alanlarında yinelenen gönderileri kaldırarak benzersiz gönderiler göstermenize yardımcı olur.

RTL Desteği

Diliniz Sağdan Sola yazılanlardan biriyse . Endişeye gerek yok, bu temada yerleşik RTL desteği var.

Çoklu Renk Seçeneği

Elinizle kodunuzu kirletmeden sitenizin hemen hemen her parçasının rengini kolayca değiştirmenize olanak sağlar.

15+ Widget Alanı

Widget alanları, temanın alt kısımlarından alt kısımlarına kadar önemli alanlarda kullanılabilir. Seçtiğiniz widget’ları bu widget alanlarına ekleyin.

6+ Özel Widget

Ücretsiz sürüm, özellikle profesyonel görünümlü dergi sitesi oluşturmayı hedefleyen 6+ özel widget içerir. Pro sürümü daha fazla widget ile birlikte geliyor.