WordPress Yoast SEO Eklentisi

Açıklama
YOAST SEO: 1 NUMARALI WORDPRESS SEO EKLENTİSİ
2008 yılından bu yana Yoast SEO dünya çapında milyonlarca web sitesinin arama motorlarında daha üst sıralarda yer almasına yardımcı oldu. Bu WordPress SEO eklentisi arama motoru optimizasyonunda size yardımcı olur. Tamamen ikna olmadınız mı? Yoast SEO, dünya çapında milyonlarca kullanıcının favori WordPress SEO eklentisidir!

Yoast’ın misyonu Herkes için SEO olduğundan, eklentinin kullanıcıları köşedeki fırından gezegendeki en popüler sitelere kadar uzanıyor.

RAKİPLERİNİZİ KAZANMAYIN
Nişinizde rakiplerinizin kim olduğunu biliyor musunuz? Rakipleriniz olmalarının bir nedeni var: Yaptıklarınızı yapıyorlar. Ve şimdi bunu daha iyi yapabilirler. Bu onlardan kazanamayacağınız anlamına gelmez, ancak zirveye çıkmak ve zirvede kalmak için tüm yardıma ihtiyacınız olduğu anlamına gelir! Yoast SEO, WordPress SEO çabalarıyla dünya çapında milyonlarca insana yardım ettiğimiz için size yardımcı olmak için burada.

SÖZCÜKLERİNİZİN BAKIMI SEO
Yoast SEO, hem ziyaretçileri hem de arama motoru örümceklerini memnun etmek için elinden gelen her şeyi yapar. Geliştiriciler, testçiler, mimarlar ve SEO uzmanlarından oluşan özel bir ekip, her sürümünde eklentiyi geliştirmek için her gün çalışır. Yoast SEO şunları sunar:

Arama sonuçlarında daha iyi markalaşma ve tutarlı snippet’ler için başlık ve meta açıklama şablonu.
En son teknoloji ürünü Şema uygulaması, arama motorlarının sitenizi anlamasına yardımcı olur ve bu zengin sonuçların elde edilmesi şansını artırır.
Bir düğmeye basarak en gelişmiş XML Site Haritaları işlevselliği.
Sitenizin ekmek kırıntıları üzerinde tam kontrol.
Yinelenen içeriği önlemek için kurallı URL’leri otomatik olarak ayarlayın.
[Premium] Yoast SEO Premium kullanıcılarımız için destek .
[Premium] Haber SEO , Video SEO , Yerel SEO ve WooCommerce SEO uzantıları ile Yoast SEO genişletme yeteneği .
YOAST SEO İLE KILLER İÇERİĞİ YAZIN
İçeriğin kral olduğunu biliyoruz, bu yüzden Yoast SEO, okunabilirlik analizi ve SEO analizi ile ünlüdür. Yoast SEO size şunları sağlar:

SEO analizi: Doğru (odak) anahtar kelimeleri akılda tutarak SEO dostu metinler yazmak için paha biçilmez bir araç.
Okunabilirlik analizi: hem ziyaretçiler hem de arama motorları için sindirimi kolay, ilgi çekici içerik yazdığınızdan emin olun.
Yayınınızın veya sayfanızın arama sonuçlarında nasıl görüneceğini gösteren snippet önizlememiz. Mobil cihazlarda bile!
WordPress editörü için bir SSS ve HowTo engelleme, böylece arama motorları bir SSS sayfası veya HowTo kılavuzları sunduğunuzu bilmelidir.
[Premium] İçeriğinizin Twitter ve Facebook’ta nasıl gösterileceğini gösteren sosyal önizlemeler.
[Premium] Metninizin neye odaklandığını gösteren Analiz aracı. Bu şekilde makalenizi anahtar sözcüklerinizle uyumlu tutabilirsiniz.
[Premium] Makalenizi eş anlamlılar ve ilgili anahtar sözcükler için optimize etme yeteneği.
[Premium] Artık anahtar kelimenizin tekil ve çoğul kelimeler gibi farklı kelime biçimlerini ve aynı zamanda farklı fiiller zamanlarını (şimdilik şimdilik İngilizce) tanıdık. Metninizi daha doğal bir şekilde geliştirmenize yardımcı olur.
[Premium] Otomatik dahili bağlantı önerileri: makalenizi yazın ve otomatik olarak bağlantı oluşturmak için önerilen gönderileri alın!
SİTENİZİ MÜKEMMEL ŞEKİLDE TUTUN
Bir işletme sahibi veya blog yazarı , içerik oluşturucu , geliştirici veya SEO uzmanı olun : Yoast SEO, web sitenizi mükemmel durumda tutmanıza yardımcı olur. Yoast SEO’su:

Harika içerik oluşturmaya odaklanabilmek için web sitenizin motorunu ayarlar.
Doğru sayfalarla doğru anahtar kelimeleri sıralamanıza yardımcı olmak için temel içerik ve dahili bağlantı özellikleri sunar.
Ekibinizin WordPress SEO çabalarını yönetmenize yardımcı olur: SEO rollerimizle, meslektaşlarınıza Yoast SEO eklentisinin belirli bölümlerine erişmenizi sağlayabilirsiniz.
Web sitenizin başlıklarında ve meta açıklamalarında büyük ölçekli düzenlemeler yapabilmeniz için toplu bir düzenleyiciye sahiptir.
Arama motorlarının web sitenizi anlamasına yardımcı olmak için içeriğinizi mümkün olduğunca yapılandırılmış verilere dönüştürür.
[Premium] Sayfanızın Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlarda paylaşılma şeklini yönetmek için sosyal önizlemeler sunar.
[Premium] Silinen sayfaları ve değiştirilen URL’leri kolayca yeniden yönlendirerek sitenizi sağlıklı tutmak için tam bir yönlendirme yöneticisine sahiptir.
AYRICALIKLI DESTEK
Yoast ekibi, WordPress.org forumlarında Yoast SEO eklentisi için düzenli destek sağlamayı amaçlamaktadır. Ancak, premium desteğimize öncelik verdiğimizi lütfen unutmayın. Bu bire bir e-posta desteği, Yoast SEO Premium satın alan kişiler tarafından kullanılabilir .

Yoast SEO Premium’un ayrıca birkaç ekstra özelliği olduğunu biliyor muydunuz?

Size eşanlamlıları ve ilgili anahtar kelimeleri kullanma seçeneği sunar .
404 Sayfa Bulunamadı hatalarını önlemenize yardımcı olan bir yönlendirme yöneticisi .
Yazarken dahili bağlantı önerileri.
Otomatik kelime formları tanıma özelliğimizle daha doğal yazın
Temel taş içeriği , arama motorlarını ana sayfalarınıza yönlendirmek için kontrol eder .
Yoast SEO Premium eklentisi yatırım değer!

WORDPRESS SEO’NUZU DAHA DA GELİŞTİRMEK İÇİN EKLENTİLERİMİZ
Yoast’ın bu diğer ürünlerini de kontrol etmelisiniz:

Yoast Yerel SEO , belirli küçük işletmeler veya birden çok konuma sahip işletmeler gibi yerel bir kitleye hizmet veren tüm web sitelerini optimize etmek için.
Google’ın videonuzun ne hakkında olduğunu anladığından emin olmak için Yoast Video SEO , böylece video sonuçlarında sıralama şansınızı artırır.
Google Haberler’de bulunan ve tüm haber makalelerini en iyi dizinleme ve sıralama için optimize etmek isteyen web siteleri için Yoast News SEO .
Arama motorlarında ve sosyal platformlarda daha iyi performans göstermek isteyen tüm çevrimiçi mağazalar için WooCommerce SEO .
Zaten Yoast SEO’nun ÜCRETSİZ sürümü ile çalışıyorlar ve elbette bu premium uzantılar da destekle geliyor.

Oh, ve unutma: Yoast Akademimiz , tüm işletme sahipleri, blogcular ve web sitelerini optimize etme, WordPress SEO’larını geliştirme ve çevrimiçi içeriklerini bir sonraki seviyeye çıkarma hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen herkes içindir.

HATA RAPORLARI
Yoast SEO için hata raporları GitHub’daki WordPress SEO depomuzda memnuniyetle karşılanmaktadır . GitHub’ın bir destek forumu olmadığını ve hata olarak düzgün bir şekilde nitelendirilmeyen sorunların kapatılacağını lütfen unutmayın.

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ